Srpen 2011

Odměny

31. srpna 2011 v 17:49 | Ellie Red |  Ellie Red


Díky :)

Alan Rickman - Jdu si za svým cílem ( konverzace s mamkou :D )

31. srpna 2011 v 17:36 | Ellie Red |  Alan Rickman
:D:D Já to prostě musím napsat sem :D. Tak včera večer . máme tako jak kdyby tradici si vytáhnout karty , máme andělské klíče.. a mamka si vytáhla jednu z nich " vydej se za svým cílem" :D no pak šla zhasnout a já jí svítila mobilem na cestu no a sámo mám na tapetě Alana a mamka na mě
mamka: " Vidím Alana... jdu si za svým cílem"
Já: " Ten je můj...takže pracky pryč"
Mamka: " Prosím tě... tobě by stačilo mu říkat 'tati' "
Já: * smích * " no to samozřejmě... , ale víš jak bych si užívala pusu na dobrou noc? "

:D:D toť vše :D

Toť moje tapeta na mobilu :D krasavec :*

31.8.2011

31. srpna 2011 v 16:26 | Ellie Red |  Diary

Zdarec lidičky!

No takže jak se těšíte zítra do školy? :D No nezávidím..., nekteří ( jako já) jdou až v pondělok :D , ale šla bych hned zítra, ale z místního ministerstva školství mi nepřišlo ještě kam mě pošlou do školy :D ( dostala sem se mimochodem na všechny tři umělecké ... No jo Elis se musí opět pochlubit :D ehm... :D ) . Ale ještě mi neřekli, v které je volno ( oni tu to mají divně vymyšlený) a , ikdybych se to dozvěděla náhodou dnes, tak nemám ještě uniformu , a bohužel uniforma je zákon, takže do školy byz ní nesmím... :D moc pěkné...Ani nevím do které třídy :D taky pěkné..:D no co už no ... :D dost o mě... ( nenávidím mluvit o sobě..., ikdyž to asi nejde poznat, co? :D:P ) .
No takže se loučím s vámi :D a UŽIJTE SI TO! :D No však počkejte...na mě taky dojde :P

lavice

Elis je hnusná, co? :D:D

Alan Rickman - obrázek alias Obadiah Slope

31. srpna 2011 v 13:10 | Ellie Red |  Alan Rickman
Obadiah Slope

Nejvíc žeru :*:):):***Severus Snape is favorite character

31. srpna 2011 v 11:43 | Ellie Red |  Alan Rickman
Postava Severuse Snapea opět vyhrála!! :) Kdo jiný taky... ( asi napíšu článek o něčem co mě už začíná pěkně štvát!! )

Můj překlad :

Nedávný průzkum veřejného mínění z The Guardian, požádal své čtenáře, kdo je jejich nejoblíbenější postava z Harryho Pottera. Sestavili seznam TOP 40 výsledků . Na vrcholu žebříčku je profesor lektvarů ( později obrany proti černé magii) Severus Snape.

A já myslela , že mám náladu na překlad :D no nic. to nejdůležitějšía to první místo jsem napsala , zbytek se dočtete v originále tady29.8- 30.8 2011

30. srpna 2011 v 21:38 | Ellie Red |  Diary
Ahoj lidičky!

Se omlouvám, ale měly sme návštěvu z Česka, naší známou, a jaksi nebyl čas jít ani na pc.
No oběhaly sme prvně Bristol, taková ta klasika turistická.
A dneska nejvíc zážitek. Šly sme já a naše návštěva na ss Great Britain , to je první železná loď na světě a sestavil ji stréc Brunel :D ( nevím jeho jméno a nechce se mi to momentálně hledat :D ) . A mají jí teď tady v suchém doku a vlastně si jí můžem prohlídnout od toho co je pod vodou, palubu a vevnitř kajuty. NEJLEPŠÍ MUZEUM JAKÉ JSEM KD BYLA!
Prostě ty kajuty sou udělaný i podle toho jak byly... takže deky, nápisky, a mají tam i figurýny ( jak živé :D ) aaa hlavně co je na tom nejlepší tam i zvuky, vůně :D třeba kuchyň... tak v rohu jsou stohy talířů a třeba zbytky jídla na tom... a smrdí to tam směsicí jídla :D Pak jdete k figurýně kuchaře, kouknete na kredenc a tam proběhnou krysy. A borec začne mluvit, když stojíš u něj..a najednou slyšíte nad sebou " Mňááááu" no dobře sem poskočila :D. Pak ta figurýna cosi dělá nad dřezem tak se nakloníte s " WTF? " a on kuchá ryby a začne to tam smrdět rybinou :D .
Pak vejdete do...jak to říct... úschovny na chleba :D a voní to tam těstem a tím čestvým chleba :D no prostě sem měla chuť se do těch plastových chlebů zakousnout :D
Procházíte dál lodí, třeba záchody... tak smrad ze záchodů :D . V další kajutě borka nějaká... se sklání nad miskou... vejdete do kajuty a ta borka začne vydávat dávivé zvuky a pustí smrad zvratek..:D děs...Třeba holič tak to tam voní pěnou.Pak třeba je tam týpek na oštřovně s pořezaným prstem a voní to tam lékama. Nebo do prostoru kde se převážejí zvířata tak to tam béká , kdáká a já nevím co všechno... tak to tam smrdí hnojem a tak... noprostě ÚŽANÝ!!! :D
Já už radši končím :D a ještě jednou se omloouvám :D Jo jinak sem možná někdy hodím pár obrázků z té lodi :) Teď jen asi loď z venku :D

Dipolom za SB od Simi :)

28. srpna 2011 v 20:20 | Eliie Red |  Ellie Red


:) moc Děkuju :) a úžasný výběr :) ( jo vím, že tady se některým z vás nelíbí, ale mě nehorázně ano! )

Alan Rickman - Snow :)

28. srpna 2011 v 16:27 | Ellie Red |  Alan Rickman


Jako vždy... naprosto úžasnej :):* A moc krásná fotka :)

Alan Rickman- John Gabriel Borkman

28. srpna 2011 v 16:07 | Ellie Red |  Alan Rickman
Strašně mě mrzí, že sem nestihla se dostat na tohle divadelní představení :/ tak aspoň si užívám fotky a nějaká videa. Malá ochutnávka pro vás.John Gabriel Borkman vyšel z chudého prostředí a vlastní pílí a vytrvalostí se stal bankovním ředitelem. Měl další velkolepé plány, ale chtěl je uskutečnit pomocí finančních machinací. Byl prozrazen a odsouzen. Nyní žije osamocen, ale stále sní o svém návratu na výsluní a je přesvědčen, že byl ve vězení neprávem. Jeho manželka Gunhilda se za něho stydí a je přesvědčena, ze jméno Borkman bude znovu slavné díky jejímu synu Erhartovi. Ten však žije svůj vlastni život a minulost rodičů ho příliš nezajímá. Dům, ve kterém Borkmanovi bydlí, patří Elle Rentheimové - sestře Gunhildy, protože Borkman přišel o všechen majetek díky finančním machinacím. Jednoho zimního dne Ella přijede k Borkmanovým, aby s ní Erhart znovu žil (dříve u ní bydlel a ona ho vychovávala) a přijal její jméno. Gunhilda se nechce svého syna za žádnou cenu vzdát, a tak je se svou sestrou Ellou ve vážné rozepři kvůli Erhartovi i Borkmanovi, kterého se Ella zastává, protože byla Borkmanovi velmi blízká a stala se mu také předmětem "obchodu". Erhart je zamilovaný do rozvedené Fanny Wiltonové a odjíždí s ní pryč i přes zákaz své matky. Ella a Borkman jdou na kopec, kde Borkman náhle zemře. Nakonec se sestry Ella a Gunhilda usmíří.

zdroj zde

Pár obrázků :)Více v článku...( fotky, Alan v zákulisí )

Hurikán Irene 2011

28. srpna 2011 v 14:40 | Ellie Red |  Ellie Red
Protože plno lidí jaksi neví nic o letošním a dnešním hurikánu Irene v NY , něco najdu.

"Hurikán Irene se v neděli prohnal New Yorkem a míří dál na sever. Cestou si už vyžádal deset mrtvých včetně jedenáctiletého chlapce. "

"Živel směřuje podél východního pobřeží na sever a přichází s ním vítr o rychlosti 129 kilometrů v hodině. Evakuace byla nařízena více než dvěma milionům lidí z ohrožených pobřežních míst. Sedm federálních států vyhlásilo stav nouze.
V New Yorku se evakuace týkala 370 000 lidí. Ve městě byla přerušena městská doprava a obyvatelé zůstali odkázaní na taxislužbu. Nejezdí vlaky ani meziměstské autobusy."

zdorj zde
" Hurikán Irene dorazil do New Yorku a na další evakuaci je pozdě, oznámil místní starosta Michael Bloomberg. Newyorská evakuační centra zatím využilo jen asi 1 400 lidí. Většina lidí raději vyhledala azyl u příbuzných nebo přátel. Hurikán si dosud vyžádal deset lidských životů.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/cas-evakuace-minul-rekl-newyorsky-starosta-hurikan-zabil-uz-10-lidi-1dj-/zahranicni.aspx?c=A110828_070828_zahranicni_btw "

Doufám, že to pro dnešek stčí... a jen prosím ať mezi mrtvými není nikdo z blízkých nebo Alan...Doufám, že ani není v NY, ale podle zpráv by tam měl být :/ kurník... Když je v Londýně jsou tam nepokoje, rabování...je v NY a je tam hurikán :/