Březen 2012

PASE OVČÁK OVCE NA ZELENÉ LOUCE

30. března 2012 v 15:04 | Ellie Red |  Ellie Red
PASE OVČÁK OVCE NA ZELENÉ LOUCE

Pase ovčák ovce na zelené louce. Najednou, co to? Po horské cestě přijíždí bavorák a za ním se táhnou oblaka prachu. Za volantem sedí mladý muž ve skvěle padnoucím obleku od Broniho, v naleštěných botách od Gucciho, vázanka je D + G a na očích má tmavé brýle Ray Ban. Stisknutím tlačítka stáhne okénko, vykloní se a povídá:
"Hej, ovčáku, když ti řeknu, kolik máš ve svém stádě ovcí, dáš mi jednu?"


Ovčák se pomalu podívá na úspěšného mladého muže a řekne klidně: "Ale jo, proč ne?" Úspěšný mladý muž zaparkuje svůj bavorák, vytáhne notebook Dell, připojí ho ke svému mobilu AT&T, pomocí GPS určí svoji polohu, pak se připojí na satelit ESA, kde zadá svoje souřadnice a vyžádá si pořízení řady fotografií s maximálním rozlišením. Pak pomocí Photoshopu otevře pořízené digitální obrázky a exportuje je do zpracovatelského střediska v Hamburku.
Během pár vteřin dostane na svůj Palm Pilot zprávu, že obrázky jsou zpracovány a uloženy v databázi SQL. Propojí databázi s Excelem, kde má stovky složitých vzorců, a uploaduje všechna uložená data. Po několika minutách má data zpracovaná. Vytiskne je na miniaturní barevné tiskárně HP LaserJet jako stopadesátistránkovou zprávu a otočí se k ovčákovi:
"Máš přesně 1586 ovcí!"
"To je pravda. Takže podle naší domluvy si můžete vybrat jednu ovci."
Ovčák pozoruje pobaveně mladého muže, jak se snaží napasovat jedno zvíře do kufru auta, a pak povídá:
"Když Vám řeknu, jaké je Vaše povolání, vrátíte mi, co jste si vzal?"
Mladý muž se na vteřinu zamyslí a odpoví:
"Jistě."
"Jste konzultant Evropské unie, " řekne ovčák.
Mladému muži spadne čelist: "To je pravda. Jak jste to poznal?"
"Vůbec jsem nemusel hádat," povídá ovčák. "Přijel jste, aniž by pro vás kdokoliv poslal. Chtěl jste dostat zaplaceno za odpověď, kterou jsem už dávno znal - navíc na otázku, na kterou jsem se ani neptal, a přitom o mé práci víte úplný h**o.
A teď mi vraťte mého psa !"


:D:D:D:D:D:D:D ve skole, spadla ze zidle smichem :D ...odkaz : http://forum.matweb.cz/viewtopic.php?id=19357

Internet!

27. března 2012 v 18:17 | Ellie Red |  Diary
Zdravím Vás

Neuvěřitelně se náš net rozchodil ( doufám, že bude šlapat rychle a furt už :D) takže jsem zase tady ( neskákejte všichni do stropu :D) . Neříkám, že budu aktivní, ale tento týden snad ano, pak mám namířeno do ČR (konečně!) a obávám se , že dva týdny zase bez přistupu na pc a net. Takže se prosím nezlobte...

Vaše Ellie

Nefungující internet

18. března 2012 v 20:16 | Ellie Red |  Diary
Ahoj... Abych upřesnila moji neaktivnost, tak je to z důvodu nefungujiciho internetu v pc a dáte mi doufám za pravdu, ze na mobilu ke to pekelne na houby. Tímto se všem omlouvám a doufám, ze v nejbližší době se to ejak vyřeší. Vaše Ellie

Happy B-day Lupin!

10. března 2012 v 16:20 | Ellie Red |  Diary
Takže dnes má narozeniny moje jedna z oblíbených postav z HP ( a jeho představitel je můj druhý nejoblíbenější herec) Remus Lupin! :) Takže, ikdyž už není mezi námi :'( Tak mu přeji krásné narozeniny a budu si myslet, že tu pořád s námi je :) ... Děkuju ti, Remusi, za tebe.